O firmie

Firma Ben-Art Zbigniew Benowski od początku działalności świadczy wysokiej jakości kompleksowe usługi kulinarne. Od wielu lat budujemy naszą pozycję, stale obserwujemy zmieniającą się sytuację na rynku w zakresie potrzeb Klientów, dzięki czemu z powodzeniem podejmujemy się wszystkich zleceń - od najmniejszych spotkań w gronie rodzinnym po obsługę imprez masowych.

Nasza doświadczona kadra pracownicza wiedząc jak bardzo ważnym elementem każdego spotkania czy imprezy jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi oraz odpowiedni dobór menu, na każdym etapie realizacji służy swoją wiedzą podsuwając rady i opinie, dzięki którym będą Państwo mogli oszczędzić czas i pieniądze.

Podczas realizacji wszystkich powierzonych nam zleceń dbamy o najwyższą jakość potraw oraz profesjonalizm obsługi, nasze podejście pozwala Państwu ze spokojem skupić się na pozostałych aspektach organizowanego przedsięwzięcia.

Każdy Klient jest dla nas najważniejszy - wszystkie działania realizujemy terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów jakości dzięki czemu wykonane przez nas usługi będą dla Państwa częścią miłych wspomnień z organizowanego spotkania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, jesteśmy pewni, że nasze usługi spełnią Państwa nawet najwyższe oczekiwania, chętnie także odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości jeszcze na etapie planowania.

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość

Firma Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Ben-Art" Benowski Zbigniew otrzymała dofinansowanie na realizację 1 etapu działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013.

Projekt jest współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.